Privatumo politika

Ši Privatumo politika apibrėžia, kaip Taktikos įmonė, kurios adresas Medekšinės g. 23, Kaunas LT-47308, Lietuva, el. paštas: info@taktikos.lt, telefono nr.: +37065688488, naudos jūsų asmeninę informaciją, kurią rinksime, naudosime ir atskleisime, kai jūs naudositės mūsų Svetaine ( https://taktikos.lt ).

Prisijungdami prie Svetainės ar naudodamiesi ja, jūs sutinkate, kad jūsų asmeninė informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama pagal šią Privatumo politiką. Jei nesutinkate su šia Privatumo politika, nerekomenduojame naudotis mūsų Svetaine.

Mes galime bet kada pakeisti šią privatumo politiką be išankstinio įspėjimo ir paskelbsime pataisytą privatumo politiką Privatumo politika puslapyje. Patikslinta Privatumo politika galios 180 dienų nuo pataisytos Privatumo politikos paskelbimo, o jūsų nuolatinė prieiga arba naudojimasis Svetaine pasibaigus šiam laikui reikš, kad sutinkate su peržiūrėta Privatumo politika. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį Privatumo politikos puslapį.

Informacija, kurią renkame:
Mes rinksime ir tvarkysime šią asmeninę informaciją apie jus:

Vardas
El. paštas
Mobilusis
Mokėjimo informacija

Kaip mes naudojame jūsų informaciją:
Apie jus surinktą informaciją naudosime šiais tikslais:

Mokėjimų apdorojimas
Svetainės palaikymas
Administracijos informacijai
Tvarkyti Jūsų užsakymams
Svetainės apsaugai
Tvarkyti vartotojo paskyras


Jei norime panaudoti jūsų informaciją kokiu nors kitu tikslu, prašysime jūsų sutikimo ir jūsų informaciją naudosime tik gavę jūsų sutikimą ir tik tuo tikslu (-ais), kuriam (-iems) duotas sutikimas arba toki1 informaciją prašoma pateikti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, to užklaususioms institucijoms.

Kaip dalinamės jūsų informacija:
Mes neperduosime jūsų asmeninės informacijos jokiai trečiajai šaliai be jūsų sutikimo, išskyrus tam tikras toliau nurodytas aplinkybes:

Analizė
Reikalaujame, kad tokios trečiosios šalys asmeninę informaciją, kurią joms perduotume, naudotų tik tam tikslui, kuriam ji buvo perduota, ir nesaugotų jos ilgiau, nei reikia minėtam tikslui pasiekti.

Taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais: (1) siekdami laikytis taikomų įstatymų, taisyklių, teismo įsakymo ar kito teisinio proceso; (2) įgyvendinti jūsų sutartis su mumis, įskaitant šią privatumo politiką; arba (3) atsakyti į pretenzijas, kad jūsų naudojimasis Paslauga pažeidžia bet kokias trečiųjų šalių teises. Jei Paslauga ar mūsų įmonė bus sujungta ar įsigyta su kita įmone, jūsų informacija bus vienas iš turto, kuris bus perduotas naujam savininkui.

Jūsų informacijos saugojimas:
Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją 30 dienų arba tol, kol jos reikės, kad būtų įvykdyti tikslai, dėl kurių ji buvo surinkta, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Mums gali tekti saugoti tam tikrą informaciją ilgesnį laikotarpį, pvz., saugoti įrašus / teikti ataskaitas pagal taikomus įstatymus arba dėl kitų teisėtų priežasčių, pvz., teisinių teisių vykdymo, sukčiavimo prevencijos ir t. t. Likusi anoniminė informacija ir apibendrinta informacija, kuri jūsų neidentifikuoja. (tiesiogiai arba netiesiogiai), gali būti saugomi neribotą laiką.

Jūsų teisės:
Priklausomai nuo taikomų įstatymų, jūs galite turėti teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti arba gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba prieštarauti aktyviam jūsų duomenų tvarkymui, prašyti mūsų bendrinti (perkelti) jūsų asmeninius duomenis. informaciją kitam subjektui, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį mums suteikėte tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymų nustatytai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti svarbios pagal galiojančius įstatymus. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite parašyti mums adresu info@taktikos.lt. Mes atsakysime į jūsų užklausą pagal galiojančius įstatymus.


Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite mums rinkti ar tvarkyti reikiamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti reikalingais tikslais, jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis paslaugomis, kurioms buvo ieškoma jūsų informacijos.

Slapukai ir kt.


Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes naudojame šias technologijas, ir jūsų pasirinkimus, susijusius su šiomis sekimo technologijomis, skaitykite mūsų slapukų politiką.

Saugumas:
Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad išvengtume jūsų kontroliuojamos informacijos praradimo, netinkamo naudojimo ar neteisėto pakeitimo. Tačiau, atsižvelgdami į būdingą riziką, negalime garantuoti absoliutaus saugumo, todėl negalime užtikrinti arba garantuoti jokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumo ir jūs tai darote savo rizika.

Trečiųjų šalių nuorodos ir jūsų informacijos naudojimas:

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldome mes. Ši privatumo politika neapima jokių trečiųjų šalių privatumo politikos ir kitos praktikos, įskaitant bet kurią trečiąją šalį, kuri valdo bet kurią svetainę ar paslaugą, kuri gali būti pasiekiama per Paslaugoje esančią nuorodą. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Skundai / Duomenų apsaugos pareigūnas:

Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl mūsų turimos informacijos apdorojimo, galite rašyti mūsų Skundų nagrinėjimo pareigūnui adresu: Taktikos, Medekšinės g. 23, el. paštas: info@taktikos.lt. Išspręsime jūsų problemas pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus.