Verslo praktinės konsultacijos

Individuali verslo konsultacija įmonėms, individualiems asmenims, verslų vadovams ir savininkams: verslo saugumas, verslo plano ir strategijos kūrimas, atstovavimas procesuose. Atstovaujame įmones, kuriose sunki finansinė padėtis ar turi organizavimo ar kitų problemų. Atstovaujame derybose, prižiūrime sutarčių vykdymą. Juridinio asmens atstovavimas pagal prokūrą.  Mentorystė besikuriantiems verslams. -Operatyvi pagalba verslo valdymo klausimais; vadovavimo ir organizavimo pagalba; sutarčių priežiūra, Dalinamės patirtimi.

Atstovavimo paslaugos

Būti keliose vietose vienu metu – tai atstovavimo paslaugos esmė.
 Atstovavimas verslo interesams: derybos, pardavimai ir pirkimai, verslo valdymas ir organizavimas, juridinio asmens atstovavimas pagal prokūrą, lobizmas, verslo saugumas, vidaus ir išorės auditai, tyrimai, apsaugos režimo užtikrinimo renginių metu organizavimas, verslo saugumo prevencija.

Konfidencialios detektyvinės konsultacijos, tyrimai

Informacijos surinkimas, teikimas. Sukčiavimų tyrimai, rizikų vertinimas, numatomų problemų identifikavimai ir sprendimai, prevencija. Atstovaujame, bendradarbiaujame su advokatais, valstybinėmis instritucijomis. Atliekame konkurencinę žvalgybą, rinkos, paslaugų kokybės tyrimus.

Privatus-asmeninis Jūsų įmonės verslo atstovas (Įmonės Atstovas)

  • Verslo sėkmė ir ilgaamžiškumas glaudžiai susiję su efektyviu visų įmonės reikalų tvarkymu. Turėti patikimą įmonės atstovą, kuris rūpinasi tiek kasdieniniais, tiek strateginiais klausimais, yra būtinas kiekvienos įmonės veiklos elementas. Tai ne tik parodo įmonės profesionalumą ir patikimumą, bet ir leidžia vadovams sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą, o visus papildomus klausimus patikėti patyrusiam specialistui.
  • Įmonės vadovai dažnai prieš kreipdamiesi į atstovą bando patys išspręsti įvairias situacijas, tačiau ne visada tai atitinka įmonės interesams. Netinkami sprendimai gali turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių. Įmonės atstovo įtraukimas į įmonės veiklą padeda išvengti nereikalingų rizikų ir finansinių nuostolių.
  • Abonentinė įmonės atstovo paslauga suteikia galimybę greitai gauti reikalingą pagalbą įvairiais klausimais – nuo dokumentų, sutarčių analizės iki strateginių sprendimų priėmimo. Šios paslaugos metu privatus įmonės atstovas suteikia rekomendacijas, kaip efektyviausiai spręsti iškilusias problemas ar situacijas.
  • Įmonės atstovas ne tik padeda spręsti iškilusias problemas, bet ir yra įtrauktas į įmonės strateginių sprendimų rengimą, teikdamas savo įžvalgas ir rekomendacijas. Tai leidžia įmonei veikti sklandžiau, sumažinti riziką ir užtikrinti tvarų augimą ir konkurencinį pranašumą.
  • Siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas, klientų skaičius ribojamas, kad būtų galima skirti pakankamai dėmesio kiekvieno kliento poreikiams ar situacijai. Taip pat svarbu pabrėžti, kad įmonės atstovas padeda palaikyti pusiausvyrą tarp skirtingų akcininkų interesų, garantuodamas objektyvumą ir nešališkumą sprendžiant įmonės vidaus/išorės klausimus ar problemas.
  • Kviečiame susisiekti su mumis, kad galėtume aptarti Jūsų įmonės poreikius ir pasiūlyti optimaliausią paslaugų planą.

Konsultacijų kainos

Konsultacijų, atstovavimo darbo valandos kaina priklauso nuo problemos ir klausimų sudėtingumo, srities, klausimų apimties bei bendro laiko problemos sprendimui, o taip pat ir konsultanto, atstovo kvalifikacijos, kompetencijos ir patirties sprendžiant konkrečius klausimus.

Žiūrėti kainas