Fiziniams asmenims

  • Privačių asmenų konsultavimas-atstovavimas
  • Greita konsultacija telefonu

Atstovavimas/konsultacijos žmonėms, gyvenantiems Lietuvoje, kurie negali savęs atstovauti dėl kitų priežasčių: ligos, ilgalaikės komandiruotės, didelio užimtumo, teisinio neišprusimo, neveiksnumo, laiko stokos ar, kai neturi galimybių reikalus susitvarkyti nuotoliniu būdu.

Atstovavimas/konsultacijos užsieniečiams Lietuvoje. Informacijos teikimas verslo, darbo, sąlyčio su valdžios institucijomis palaikymas, kita pagalba.

Pastaruoju metu labai jaučiamas poreikis kompleksinėms atstovavimo paslaugoms ir tai sėkmingai mes darome. Žmonės prašo kvalifikuotos, patikimos ir konfidencialios pagalbos sprendžiant, tvarkant reikalus, tokius, kaip: turto nuoma, turto pirkimas ar pardavimas, mokesčiai, skolos, apsauga, statyba, remonto, kitų darbų organizavimas. Teisinės problemos, sandorių sudarymas, notarai, advokatai, kontaktų su įstaigomis, valdžios institucijomis palaikymas ir pan.

Konsultacijų kainos

Konsultacijų, atstovavimo darbo valandos kaina priklauso nuo problemos ir klausimų sudėtingumo, srities, klausimų apimties bei bendro laiko problemos sprendimui, o taip pat ir konsultanto, atstovo kvalifikacijos, kompetencijos ir patirties sprendžiant konkrečius klausimus.

Žiūrėti kainas