Konsultacija verslui

121,00  /val.

Individuali verslo konsultacija įmonėms, individualiems asmenims, verslų vadovams ir savininkams: verslo saugumas, verslo plano ir strategijos kūrimas, atstovavimas įvairiuose procesuose.

Atstovaujame įmones, kuriose sunki finansinė padėtis ar turi organizavimo ar kitų problemų. Atstovaujame Derybose, prižiūrime sutarčių vykdymą. Juridinio asmens atstovavimas pagal prokūrą. Mentorystė besikuriantiems verslams. Dalinamės patirtimi, atstovaujame, padedame, konsultuojame.

Kainos nurodytos su 21% PVM.

Aprašymas

Verslo sėkmė ir ilgaamžiškumas glaudžiai susiję su efektyviu visų įmonės reikalų tvarkymu. Turėti patikimą įmonės atstovą, kuris rūpinasi tiek kasdieniniais, tiek strateginiais klausimais, yra būtinas kiekvienos įmonės veiklos elementas. Tai ne tik parodo įmonės profesionalumą ir patikimumą, bet ir leidžia vadovams sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą, o visus papildomus klausimus patikėti patyrusiam specialistui.

Verslo sėkmė ir ilgaamžiškumas glaudžiai susiję su efektyviu visų įmonės reikalų tvarkymu. Turėti patikimą įmonės atstovą, kuris rūpinasi tiek kasdieniniais, tiek strateginiais klausimais, yra būtinas kiekvienos įmonės veiklos elementas.

Tai ne tik parodo įmonės profesionalumą ir patikimumą, bet ir leidžia vadovams sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą, o visus papildomus klausimus patikėti patyrusiam specialistui.∙Įmonės vadovai dažnai prieš kreipdamiesi į atstovą bando patys išspręsti įvairias situacijas, tačiau ne visada tai atitinka įmonės interesams.

Netinkami sprendimai gali turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių. Įmonės atstovo įtraukimas į įmonės veiklą padeda išvengti nereikalingų rizikų ir finansinių nuostolių.