Greita konsultacija telefonu fiziniams asmenims

48,40  /val.

Atstovavimas Lietuvos piliečiams, kurie emigravo, gyvena ir/ar dirba kitose valstybėse, bet turi rūpesčių ar reikalų Lietuvoje.

  • Atstovavimas žmonėms, gyvenantiems Lietuvoje, kurie negali savęs atstovauti dėl kitų priežasčių: ligos, ilgalaikės komandiruotės, didelio užimtumo, teisinio neišprusimo, neveiksnumo, laiko stokos ar, kai neturi galimybių reikalus susitvarkyti nuotoliniu būdu.
  • Atstovavimas užsieniečiams Lietuvoje. Informacijos teikimas verslo, darbo, sąlyčio su valdžios institucijomis palaikymas, kita pagalba.
Kainos nurodytos su 21% PVM.

Aprašymas

Kiekvienas juridinis ar fizinis asmuo turėtų deramai ginti savo teisėtus interesus, nes priešingu atveju atsiranda pavojus patirti neplanuotus finansinius nuostolius, prarasti laiką ar sveikatą. Pinigai uždirbami, kartais sveikata atstatoma, bet laikas – visada prarandamas negrįžtamai.Tad dažnu atveju išmintingas sprendimas yra naudotis patikimu asmeniniu atstovu, kuris profesionaliai padės apginti Jūsų interesus.

Mes nekonkutuojame, neįrodinėjame, kad esame geriausi. Tik darome tai, ką mokame geriausiai, garantuodami konfidencialumą, pasitikėjimą ir prisiimdami absoliučią atsakomybę.Kaip dirbame?Dirbame partnerystės principu, naudodami sinergijos, klasterio metodus.

Kai keli objektai ar žmonės veikia kartu, vienodai, kad pasiektų tam tikrą tikslą. Kai tarp dviejų žmonių ar objektų, yra tik dvi alternatyvos, ir užuot ginčytųsi kuri yra geriausia, jie ieško trečiosios alternatyvos – harmoningiausio varianto, kartu siekiant padidinti sukuriamą pridėtinę vertę.Laikrodis – yra geras sinergijos pavyzdys, nes atskiri jo gabalai negali nurodyti tikslaus laiko.