Kainos

Konsultacijų, atstovavimo darbo valandos kaina priklauso nuo problemos ir klausimų sudėtingumo, srities, klausimų apimties bei bendro laiko problemos sprendimui. Taip pat ir konsultanto, atstovo kvalifikacijos, kompetencijos bei patirties sprendžiant konkrečius klausimus.

Paslaugų valandos kaina prasideda nuo 40€ ir svyruoja iki 200 Eur + 21% PVM. Už valandą.

Atskirais išimtiniais atvejais gali būti sutarta fiksuota paslaugos ar projekto kaina.

Kokia nauda klientui iš abonentinių konsultacinių planų/paslaugų?

Abonentiniai konsultacijų planai įmonėms suteikia galimybę patenkinti einamuosius kasdienius poreikius ir kartu kontroliuoti išlaidas.

Pirminės konsultacijos metu išsiaiškiname Jūsų poreikį

STANDARD

400 /Mėn. +PVM
  • 5 val. greitų konsultacijų. – 20% nuo įprastinio vidutinio valandinio įkainio

MEDIUM

800 /Mėn. +PVM
  • 13 val. greitų konsultacijų. -40% nuo įprastinio vidutinio valandinio įkainio

PREMIUM

1800 /Mėn. +PVM
  • Neribotas kiekis greitų konsultacijų, nuolatinis atstovavimas -daugiau kaip 50% nuo įprastinio vidutinio valandinio įkainio.

Užsisakydami Jums tinkamą planą, turite nuolat šalia kvalifikuotą konsultantą, atstovą ir lengvai bei greitai gaunate pagalbą ir konsultacijas už mažesnę, nei įprastinė, kainą. Už paslaugas, neįeinančias į sutartą abonentinį aptarnavimo mokestį, Jums taip pat bus pasiūlytas abonentiniame periode galiojantis ženkliai mažesnis valandinis įkainis, nei įprasta.

Įmonę aptarnaujantis atstovas: Aidas Gruodys

Klientas bet kada lengvai gali nutraukti abonentinio aptarnavimo sutartį, paprasčiausiai nesumokėdamas abonentinio mokesčio už kitą mėnesį.