DUK

Labai daug klausimų išaiškinama ar išsprendžiama vienkartinės konsultacijos metu, kartais net vieno pokalbio telefonu. Vienkartinė konsultacija sutaupo laiko ir lėšų, nukreipia teisinga linkme.
Neretai vienas vienintelis pokalbis su konsultantu apsaugo klientą nuo neigiamas teisines ir/ arba ekonomines pasekmes galinčių turėti veiksmų. Todėl net ir tokia trumpa konsultacija  yra užtikrinta investicija į savo interesų apsaugą.

Konsultacijos metu  atidžiai analizuojama faktinė situacija, surandamas problemos ar klausimo sprendimo kelias bei įvardijamos rizikos ir galimybės. Tai – laikas, kurį konsutantas įsipareigoja skirti klientui ir jam rūpimiems klausimam spręsti.

Konsultacijos metu pateikiama informacija laikytina patarimu, rekomendacija ar paskatinimu atlikti konkrečius veiksmus. Konsultantas prisiima atsakomybę už konsultacijos kokybę, tačiau sprendimus priima klientas. Taip pat konsultantas užtikrina, kad visa kliento suteikta informacija bus laikoma paslaptyje ir liks konfidenciali.

Nemokamai atsakysime į visus klausimus ar užklausas, kurios bus gautos el. paštu. Kartais galimi trumpi pasitarimai telefonu, kad suprasti esmę ir aptarti kitus žingsnius. Tačiau Nemokamų konsultacijų neteikiame. Suprasti nežinant šių konsultacijų darbo specifikos turbūt nėra įmanoma. Paaiškinimas čia yra gan paprastas: pirmines „nemokamos“ konsultacijos yra skirtos naujų klientų verbavimui, o ne naujų klientų klausimų sprendimui. Todėl pirminės „nemokamos“ konsultacijos iš tikrųjų nėra tokios „nemokamos“, kaip gali pasirodyti.
 Mes tokių nemokamų konsultacijų nesiūlome visų pirma dėl etinių – moralinių sumetimų. Antra: mūsų tikslas yra padėti klientui kiek įmanoma mažesnėm sąnaudom ir, be abejo – prisiimti atsakomybę už suteiktos konsultacijos kokybę.

Už konsultacijas sumokama iš anksto, bankiniu pavedimu, naudojantis el. bankininkyste. Gavus patvirtinimą, kad apmokėjimas gautas, susisiekiama su klientu dėl konsultacijos suteikimo datos ir laiko. Specialistų laisvas laikas susietas su kalendoriumi, todėl klientas gali matyti laisvus laikus ir pasirinkti sau tinkamą, susiplanuoti skambutį, arba susitikimą. Visada patariame, jei neradote svetainėje ar DUKlausimuose atsakymo ir abejojate ar gausite konsultaciją savo klausimu, rekomenduojame parašyti el.paštu užklausą ir atsakysime arba susisieksime.

Nedirbame su verslais, kurie veikia azartinių lošimų, kripto valiutų, finansų sektoriuose, su alkoholio ir tabako srities įmonėmis. Netiriame asmeninių neištikimybės atvejų. Nedirbame su nesąžiningų arba nesuprantamų ketinimų turinčiais užsakovais.

Apsaugos sluoksniavimas-dar žinomas kaip „sluoksniuotos gynybos” principas, yra fizinės ir informacinės saugos strategija, skirta užtikrinti kuo didesnę apsaugą, naudojant kelis nepriklausomus saugumo metodus ar priemones, kurios veikia kartu. Tai reiškia, kad jei viena apsaugos priemonė nepavyksta arba yra apeinama, kitos priemonės vis tiek teikia apsaugą.

Pagrindiniai apsaugos sluoksniavimo principai:

  1. Prevencija: Pirmasis ir svarbiausias sluoksnis, skirtas užkirsti kelią įsilaužimams arba kitoms grėsmėms prieš jiems įvykstant. Tai apima fizinės prieigos kontrolę (pavyzdžiui, užraktus, saugos kodus, įeigos kontrolę), signalizacijas, apsaugos sistemas ir darbuotojų mokymus saugumo klausimais.Auditus, numatomas rizikas kaip veikia visas procesas.
  2. Detekcija: Antrasis sluoksnis, skirtas greitai aptikti bet kokį saugumo pažeidimą ar grėsmę. Čia svarbų vaidmenį atlieka vaizdo stebėjimo kameros, judesio detektoriai, įsilaužimo signalizacija ir kiti stebėjimo įrenginiai.
  3. Atsakas: Trečiasis sluoksnis, skirtas reaguoti į aptiktą grėsmę. Tai gali būti automatiniai atsakymai, tokie kaip užrakinimo mechanizmai, arba organizuoti atsakymai, pavyzdžiui, saugumo personalo ar policijos įsikišimas, operatyvus reagavimas.
  4. Atkūrimas: Ketvirtasis sluoksnis, skirtas atkurti normalią veiklą ir sumažinti bet kokio incidento padarinius. Tai apima duomenų atstatymą iš atsarginių kopijų, pažeistų sistemų remontą ar atnaujinimą ir pranešimus atitinkamoms institucijoms.

Geras pavyzdys apie atlyginimo mokėjimą gedimų šalintojams tik tada, kai jie nieko neveikia, o budi ir sėdi arba namie, arba vietose iš kurių reaguojamaTokiu atveju motyvacija suderinti sistemas taip preciziškai, kad iškvietimų į gedimus būtų minimaliausias skaičius.

Apsaugos sluoksniavimas efektyvus todėl, kad jis neleidžia visai saugumo sistemai žlugti, jei vienas iš sluoksnių yra pažeidžiamas. Kiekvienas sluoksnis prideda papildomą kliūtį, dėl kurios potencialiems pažeidėjams tampa sudėtingiau pasiekti savo tikslą. Pavyzdžiui, net jei įsilaužėliui pavyktų įveikti prieigos kontrolės sistemą, jis vis tiek būtų fiksuojamas vaizdo stebėjimo kameromis ir galiausiai susidurtų su reakcija iš saugumo personalo.

Taigi, sluoksniuotos apsaugos principas yra pagrindinis efektyvios saugumo strategijos komponentas, kuris padeda apsaugoti įmones, jų turtą ir darbuotojus nuo įvairių grėsmių ir rizikų.