Apie mus

Esu Aidas Gruodys. Įmonės steigėjas, vadovas, įvairių bendruomenių narys. Saugumo tema man yra svarbiausia vertybė tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime. Turiu daugiau kaip 30 metų patirtį konsultuojant verslus saugumo klausimais, vedant derybas, sprendžiant konfliktus, tiriant neteisėtos veikos atvejus, atstovaujant institucijose ir kt. 

Po konsultacijų klientai turi galimybę žengti tikslingus žingsnius. Taip išvengiami nuostoliai, kurie gali siekti kelis dešimtis ar net šimtus tūkstančių, jei būtų buvę priimti klaidingi sprendimai.

Motyvuoja, kai matau, kaip po konsultacijų išauga verslai, stovėję ties bankroto riba. 

Profesinė patirtis, turimi ryšiai ir resursai leidžia spręsti tiek verslo, tiek fizinių asmenų saugumo problemas.

Tegul sprendimai būna saugūs ir tikslingi,

Verslui

UAB Taktikos – tai pagalba sprendžiant verslo valdymo, procesų organizavimo ir saugumo klausimus. Pagalba organizuojant derybas, sprendžiant konfliktus, tiriant sukčiavimo atvejus. Daugiau >>>

Atstovavimas

UAB Taktikos – tai Jūsų atstovas įvairiems asmeniniams ar verslo reikalams. Kvalifikuota, patikima, konfidenciali pagalba sprendžiant reikalus, tokius, kaip: turto nuoma, turto pirkimas ar pardavimas, mokesčiai, skolos, apsauga. Atstovavimas sprendžiant teisines problemas, sudarant sandorius. Kontakto su įstaigomis, valdžios institucijomis, notarais, advokatais ir pan. palaikymas. Daugiau >>>

Problemos sprendžiamos greitai, maksimaliai profesionaliai.

Net jei atrodo, kad aplink vien problemos, padėsime pamatyti šviesą. Mūsų siekis – sėkmingas problemos identifikavimas ir greitas jos sprendimas, rizikos prevencija.

Ieškome netradicinių būdų problemoms spręsti. Bendradarbiaujame su kitais savo srities specialistais. Problema sprendžiama realiais veiksmais, pasitelkiant tyrimą, įvairius praktinius metodus, skirtingus įrankius.

  •  Problemos sprendžiamos vieno langelio principu.
  •  Dalyvaujame procese iki galutinio sėkmingo rezultato. 
  •  Garantuojame konfidencialumą. 
  •  Prisiimame atsakomybę už savo veiksmus. 

Kuo galime padėti?

Kam padedame?

  • Verslų savininkams ir sprendimus priimantiems vadovams.
  • Turintiems problemų versle arba norintiems žengti saugius žingsnius priimant tikslingus sprendimus.
  • Advokatams ir advokatų klientams.
  • Privatiems asmenims (atstovavimas ir saugumo užtikrinimas).

Kaip dirbame?

Dirbame partnerystės principu, pasitelkdami sinergijos ir klasterio metodus. Kai keli objektai ar žmonės veikia kartu, vienodai, kad pasiektų tam tikrą tikslą. Kai tarp dviejų žmonių ar objektų, yra tik dvi alternatyvos, ir užuot ginčytųsi kuri yra geriausia, jie ieško trečiosios alternatyvos – harmoningiausio varianto, kartu siekiant padidinti sukuriamą pridėtinę vertę. Sinergijos pavyzdys – laikrodis. Atskiri laikrodžio gabalai negali nurodyti tikslaus laiko.

Ko reikia, kad bendradarbiautume? – Abipusio pasitikėjimo.

Mes neįrodinėjame, kad esame geriausi. Darome tai, ką mokame geriausiai, garantuodami konfidencialumą, pasitikėjimą ir prisiimdami absoliučią atsakomybę. Sukuriame pasitikėjimą, ramybę ir saugumą Jums ir Jūsų verslams.

Prevencija ar rizikų, grėsmių numatymas kainuoja ženkliai pigiau, nei jau įvykusių problemų sprendimai ir tyrimai.​

Aptarkime Jūsų situaciją ir tai, kokią pagalbą galime suteikti.